Wycieczki - Niezapomniane Wrażenia-Fascynujący ŚwiatWszystkim spragnionych nowych przeżyć, interesujących wycieczek w Monachium, Bawarii i w Świecie.

Dla każdego coś miłego i innego…

Wakacje zgodnie z budżetem podróży: Różnorodność podróży na każdą kieszeń

Krótka przerwa na łonie natury, relaksujące dni nad pięknym jeziorem Garda lub ekscytująca wycieczka do najpiękniejszych miast Niemiec: wspaniałe oferty podróży, nawet przy budżecie poniżej 100 € na osobę. Zarezerwuj teraz i wkrótce ciesz się krótkimi wakacjami.


Bawaria to raj dla turystów


Chiemsee

Nad Chiemsee, zwanym "Bawarskim Morzem" jest jednym z piękniejszych zakątków dla amatorów żeglarstwa. Przejrzysta, czysta woda przyciąga amatorów rozmaitych sportów wodnych i kąpieli, a przepiękne otoczenie wykorzystywane jest na rekreacje.

Atrakcje w plenerze, wycieczki, szczególnie Bawaria to raj dla turystów. Alpy, jeziora, zamki wabią urokiem, przyciągają smakiem przygody.

Budżet na wakacje do 300 € na podróż

Jeśli chcesz wydać mniej niż 300 € na osobę na swoje wakacje, z pewnością znajdziesz tutaj odpowiednią ofertę turystyczną.
Co powiesz na podróż w obie strony przez Włochy własnym samochodem, przerwę na Morzu Północnym lub Bałtyckim lub ekscytujący mini rejs z Kilonii do Oslo i z powrotem?
Znajdź swoją kolejną wymarzoną podróż tutaj za mniej niż 300 € budżetu na podróż!

Wakacje z budżetem podróży do 500 €

Lato, słońce, plaża i morze? To wszystko możesz otrzymać za mniej niż 500 €  na osobę. Zrelaksuj się na piaszczystych plażach Korsyki lub Sardynii, wybierz się w ekscytujący rejs żaglówką motorową po Chorwacji lub odkryj piękną Turcję w obie strony. 

Praga
Stolica Republiki Czeskiej

Praga jest stolicą Republiki Czeskiej i znajduje się nad Wełtawą.
„Miasto Stu Wież” znane jest z Rynku Starego Miasta z kolorowymi barokowymi budynkami, gotyckimi kościołami i średniowiecznym zegarem astronomicznym, na którym co godzinę można zobaczyć animowany karylion. Most Karola, ukończony w 1402 roku z posągami katolickich świętych, jest zamknięty dla ruchu. - Google

Budżet na wakacje do 700 € na podróż

Czy masz budżet na podróż do 700 € na osobę na następne wakacje? Tutaj znajdziesz duży wybór odpowiednich ofert podróży. Jedź do Albanii i ciesz się relaksującymi wakacjami na plaży, wybierz się w rejs po Renie lub Dunaju lub odkryj Szwajcarię podczas podróży samochodem w obie strony. Gdzie chcesz iść dalej? Zarezerwuj już teraz i wkrótce rozpocznij kolejną przygodę za mniej niż 700 € na osobę.

Polecam szczególnie wycieczkę do Wenecji odległej stosunkowo nie daleko od Monachium.

Zobaczyć Wenecje i umrzeć, to były kiedyś moje słowa w latach 60-70 żyjąc w Polsce.
Wszyscy którzy pamiętają tamte czasy wiedzą co mam na myśli.

Wenecja jest stolicą regionu Veneto w północnych Włoszech i jest zbudowana na ponad 100 małych wyspach laguny adriatyckiej. Jest tylko kilka dróg i prawie wyłącznie kanały, w tym Canale Grande z pałacami z okresu renesansu i gotyku. W centrum Placu Świętego Marka znajduje się Bazylika Świętego Marka z bizantyjskimi mozaikami i dzwonnicą, z której widać czerwone dachy miasta. - Google


Udało mi się na szczęście prawie co roku odwiedzić to miasto i wiele innych wspaniałych miejsc na świecie.

Będąc tu warto na pewno odwiedzić Hutę Szkła w Murano, mieści się na małej wyspie w Lagunie Weneckiej gdzie fascynująca sztuka wytwarzania szkła ma ponad tysiąc lat.

Podróż w obie strony przez Hiszpanię, Sycylię, Maltę, Grecję lub Portugalię, rejs po zachodnim Morzu Śródziemnym lub wakacje na najpiękniejszych piaszczystych plażach Włoch: Oto wymarzone wycieczki za mniej niż 1000 € na osobę! Gdzie chciałbyś podróżować? 


Stolica Francji Paryż

Stolica Francji Paryż jest jednym z najważniejszych miast w Europie i jednym z wiodących ośrodków sztuki, mody, gastronomii i kultury na całym świecie.
Krajobraz miasta charakteryzuje się XIX-wieczną architekturą, szerokimi bulwarami i Sekwaną. Oprócz zabytków, takich jak Wieża Eiffla i XII-wieczna gotycka katedra Notre-Dame, Paryż słynie również z kultury kawiarnianej i butików z modą przy Rue du Faubourg Saint-Honoré. – GoogleZaplanuj swoją wycieczkę z dziećmi, partnerem czy rodziną, wspomnienia, wrażenia zostaną na całe życie.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Atrakcje dla Dzieci

Flohmärkte w Monachium-Terminy

Spacery nad Izarą - Część Północna