Podróżowanie SamochodemNajważniejsze informacje dla wszystkich wybierających się do Niemiec samochodem...


Tankowanie paliwa w Niemczech

Tankowanie podczas podróży

Unikać czasu oczekiwania na stacjach obsługi autostrad, a także oszczędzać pieniądze? Oto wybrane stacje benzynowe, które są w bezpośrednim sąsiedztwie.
Szczegółowe informacje na temat około 14 000 stacji paliw w całych Niemczech można znaleźć pod adresem www.adac.de/tanken.http://www.adac.de/infotestrat/tanken-kraftstoffe-und-antrieb/kraftstoffpreise/tanken-reisen/default.aspx?ComponentId=51822&SourcePageId=0
Uwaga, na autostradach kosztuje paliwo najdrożej min.2,6 Cent więcej , opłaca się zjechać do najbliższej miejscowości , zatankować i jechać dalej.
Tankowanie na drodze, przegląd stacji z rodzajem paliwa ADAC

Strona internetowa ADAC , to niezbędnik każdego kierowcy.
Znajdują się tam praktyczne, stale uaktualniane informacje o ruchu drogowym, a także inne informacje pomocne dla kierowców.

Pomoc Drogowa

Głównym organizatorem pomocy dla kierowców jest klub motorowy ADAC.

Warto dowiedzieć się jaki klub motorowy w Polsce współpracuje z ADAC  i wykupić członkostwo przynajmniej na okres wyjazdu.
Dla członków pomoc i dużo innych usług jest za darmo.
Czy w awarii lub wypadku, opieki medycznej, nawet akcji ratowniczych z powietrza, możesz poprosić o odpowiednią pomoc przez całą dobę.
Pomoc w razie awarii i wypadków w Niemczech!

Wypożyczalnie Samochodu Dzięki ponad 3300 wypożyczalniom aut w około 150 krajach w Europie, Afryce, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Łacińskiej i regionie Azji i Pacyfiku Europcar jest światowym liderem w wynajmie samochodów.
Bez względu na to, gdzie jesteś i dokąd musisz się udać, Europcar zawsze ma dla Ciebie odpowiedni samochód do wynajęcia.

Wynajmując auto, i wybierając formę płatności kartą kredytową (np. Visa) oszczędzamy sobie dyzo formalności i dodatkowych kosztów: np. Ubezpieczenia auta, pasażerów które są już często razem, jak również kaucji którą często żądają firmy przy zapłacie gotówką.


Mitfahrzentrale


ClickApoint to dynamiczna platforma, na której można oferować i wyszukiwać na całym świecie transporty, fracht, wolne miejsca w samochodach .
Nieważne, czy jesteś nadawcą przesyłki, spedytorem, firmą kurierską, dostawcą paczek czy doręczycielem, osobą prywatną czy przedsiębiorcą - clickApoint to globalna sieć mobilności i każdy może korzystać z niej bezpłatnie.

Wszystkim z małym budżetem polecam „Mitfahrzentrale-MFZ” , centrale pośrednictwa jazdy, kojarząca kierowców z osobami udającymi się w podróż w tym samym kierunku i mający wolne miejsca w aucie.
Dzieląc koszty paliwa można podróżować nie tylko w Bawarii ale w całej Europie.

Uwaga: Dużo sie zmienia...

Komentarze

  1. Trzeba sobie to usprawniać, uprzyjemniać. Bagażniki samochodowe to bardzo fajna rzecz.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Atrakcje dla Dzieci

Flohmärkte w Monachium-Terminy

Westpark ( Park Zachodni) w Monachium