Streetlife Festival i Corso Leopold


Festiwal Streetlife und Corso Leopold
Festiwal Streetlife und Corso Leopold

Jak ten czas tak szybko leci, w przyszłą sobotę i niedzielę ma miejsce coroczny jesienny  "Uliczny  Festiwal".

W sobotę 07 i niedzielę 08.09.2019., Ludwig- i Leopoldstraße zamienią się w olbrzymią promenadę pełną widowisk i rozrywki. 


Corso Leopold oferuje wiele sztuki, polityki, gier, zabawy i kultury od Siegestor po Schwabinger Tor.  Również cały odcinek Münchner Freiheit jest także częścią programu kulturalnego.
W 20 punktach ulicznej promenady Corso umieszcza i oferuje wszystko, czego dusza zapragnie: muzyka, taniec i wiele informacji - w ulicznych stoiskach prezentuje się ponad 150 inicjatyw i klubów.


Festiwal „Streetlife i Corso Leopold” ma miejsce co roku na ulicach: Ludwigstraße i Leopoldstraße w dzielnicy Szwabing w Monachium.
Współpraca dwóch organizacji Green City e.V. i Corso Leopold e.V. umożliwia realizacje tego festiwalu dwa razy w roku ( Maj i Wrzesień) już od 17 lat.
Streetlive-Festival MünchenTak to wyglądało, Streetlive-Festival w MonachiumMotto tegorocznego Festiwalu to m.innymi „ KLIMAWANDEL, Alternative Mobilität" dalsze tematy, informacje i program - j. NiemieckiWiele innych interesujących tematów jak zawsze na czasie, od rzemiosła do polityki i dużo atrakcji dla każdego.

Streetlife Festival München 2019

Terminy:

Jesień
Sobota, 07.09. 2017, godz. 16:00-
Niedziela08.09.2017, godz.11:00- 20;00
Dojazd: U/ München, Ludwigstraße,Universität Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Atrakcje dla Dzieci

Flohmärkte w Monachium-Terminy

Westpark ( Park Zachodni) w Monachium