Oktoberfest- Gdzie się Zatrzymać ?Wszystkim miłośnikom Oktoberfest planującym przyjazd polecam w tym okresie krótki urlop, 2-3 dni w Monachium.


Mógłbym wymienić dużo powodów dlaczego, ale dłuższy pobyt według mnie ma sens dla wszystkich podróżnych z odległych części świata jak na przykład Australia.

Wybrałem kilka interesujących możliwości noclegu, oczywiście bez gwarancji bo sytuacja się zmienia z godziny na godzinę i jak przysłowie mówi kto pierwszy ten lepszy....

Polecam:


ACOM HOTELw Monachium-Haar  który przekonuje mi. idealnymi połączeniami komunikacyjnymi.
Hotel w pobliżu centrum Monachium, znajduje się zaledwie kilka minut od najbliższej stacji metra.

Oferta ta i wiele innych spędzenia krótkiego urlopu w Monachium szczególnie interesująca dla wszystkich mieszkających w krajach Uni Europejskiej.

Wszystkim mieszkającym w Polsce polecam stronę na której m.innymi można płacić w złotówkach i rezerwować na okres Oktoberfest, oczywiście pod warunkiem że jeszcze cos odpowiedniego w tym czasie się znajdzie?

Szczególne rozwiązanie na weekendową wycieczkę do Monachiumobejmuje dwie noce, w tym obfite śniadanie w formie bufetu w preferencyjnej cenie.
Również jest bilet jednodniowy na korzystanie z komunikacji w centrum Monachium.
Przy rezerwacji tego pakietu otrzymasz 20% zniżki na wszystkie usługi restauracyjne, barowe i bistro w tym hotelu.
Polecam w miarę możliwości przyjazd w piątek i pobyt do niedzieli włącznie, w pierwszy i drugi dzień ( 21.9/Sobota-start - Einzug der Wiesnwirte, a 22.9/ Niedziela - Trachten- und Schützenzug ) dwie z największych atrakcji Oktoberfest.W skrócie:

2 x Nocleg
2 x obfite śniadanie w formie bufetu
1 x Bilet 1-dniowy na centrum MVG
inkl. miejsce w hotelowym garażu

3 dni od 81 Euro na osobę, uważam znając tutejsze ceny to nie drogo oczywiście bez gwarancji, tutaj jeszcze więcej możliwości...

Wszystkim planującym podroż samolotem polecam stronę http://www.abc-monachium.de/p/wycieczki.html.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Atrakcje dla Dzieci

Flohmärkte w Monachium-Terminy

Westpark ( Park Zachodni) w Monachium