Sklepy z Polskimi Wyrobami

Nowe sklepy w Monachium: jednym z nowych sklepów jest: Lukullus jak równie trochę dłużej Prima Markt który oferuje produkty spożywcze codziennego użytku z Rosji, krajów byłej Europy Wschodniej i oczywiście z Polski.
PRIMA MARKT

Ekskluzywny asortyment obejmuje około 2.000 pozycji i oferuje wybór oryginalnych rosyjskich, polskich słodyczy i napojów, mięsa, kiełbas ( polskie specjały) i ryb.
Nawet takie dodatki jak szczaw, ćwikła czy kasze w bardzo dużym wyborze.

Ceny są przystępne a nawet rewelacyjne, ( mam nadzieję ze takie pozostaną).
Raz w tygodniu ( przeważnie w Piątki) są dostawy polskich wędlin, produkowane w Niemczech na polskich recepturach, zaleta są świeże i smaczne. Na pewno smakują trochę inaczej niż wiele innych podobnych wyrobów z Polski ale to kwestia smaku i przyzwyczajenia.
 
PRIMA MARKT
Schlüsselbergstr. 13
81673 München
Dojazd: Tramwaj 19 w kierunku Berg am Leim lub Ostbahnhof, przystanek Schlüsselbergstr.LUKULLUSBardzo ciekawym  polskim sklepem  jest   w  Augsburgu jak  również stosunkowo od niedawna w Monachium  sklep  LUKULLUS.

Olbrzymi wybór produktów polskich szczególnie rewelacyjne są moim zdaniem kiszone ogórki jak również kiszona kapusta  z beczki. Moc dodatków, słodyczy i ciast z smakiem polskiej kuchni.


Rainfarnstrasse 34
80935 Monachium
Niestety dojazd jest dość skomplikowany i trwa troche dłużej, przynajmniej z mojej dzielnicy miasta.
Więc  proszę sprawdzić na mapie przed wybraniem się na zakupy.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Atrakcje dla Dzieci

Flohmärkte w Monachium-Terminy

Westpark ( Park Zachodni) w Monachium