Kuźnia Talentów

W sobotę 19 listopada 2011 w Monachium, odbył się koncert galowy młodych talentów z Polski i Niemiec.

Pod hasłem „Kuźnia Talentów” młodzi laureaci prestiżowych konkursów i festiwali prezentowali swoje zdolności, w muzyce , śpiewie i tańcu. 
Moim szczególnym podziwem zasłużył duet – "Cichy Wilk" : Wokalistka Małgorzata Żurańska i pianista Marcin Suchy, studenci Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, oraz wspaniały zespół taneczny „Mak” z Zabrza zdobywcy głównych nagród na polskich i międzynarodowych konkursach tanecznych.Liczne wspaniałe młode talenty i już wschodzące gwiazdy na międzynarodowych scenach:
Marta Florek- śpiewała solo dla Papieża Benedykta XV, Liliana Wolf – 13-letnia laureatka licznych festiwali piosenki, Jakub Dwornicki- utalentowany muzyk z Gdyni, Klaudia Drożdżyk- laureatka wielu nagród Grand Prix, Renata Moring- wokalistka z Berlina i wielu innych młodych talentów.
W swoim i moich dzieci imieniu dziękuje serdecznie wszystkim wykonawcom i organizatorom za wspaniałe przedstawienie i życzymy aby nie było, tylko wyjątkiem ale przynajmniej odbywało się raz do roku.

Tyle wspaniałych pomysłów chodzi mi po głowie, jeden z nich to Dom Polski , zapraszam wszystkich chętnych do współpracy.

Komentarze

  1. Moja powieść Burzliwe Lata była nominowana do książki roku 2010. Decyzją czytelników zdecydowanie wygrała. Decyzją Jury przegrałem z Umberto Eco... Dziękuję pięknie czytelnikom.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Atrakcje dla Dzieci

Flohmärkte w Monachium-Terminy

Westpark ( Park Zachodni) w Monachium